Šola za starše

ŠOLA ZA STARŠE V ŠOLSKEM LETU 2017/18

Kot  je že vrsto let praksa na naši šoli, bomo tudi v letošnjem šolskem letu organizirali Šolo za starše. Dejavnosti so namenjene tako staršem šolskih kot tudi predšolskih otrok. Tudi letos bomo izvedli eno skupno dejavnost, tako za vrtec kot tudi za matično šolo in podružnico. Tokrat ne bo sobotno dopoldne, pač pa četrtek, 22. 3. 2018 popoldne, ko bo naša šola gostila učitelje in učence partnerskih šol projekta ERASMUS +. Na pohod po Mlinarjevi poti ta dan vabimo tako starše kot tudi otroke vrtca in učence šole, saj se zavedamo pomena gibanja in zdravega načina življenja ter medkulturnega učenja in sprejemanja drugačnosti.

POŠ BUČKA (šola in vrtec)

1. 9. 2017 ob 17. 00 Safe.si (prvi roditeljski sestanek): Maja Vreča – Varna raba interneta in naprav
  2. 8. 3. 2018 ob 16. 30 (drugi roditeljski sestanek): dr. Zdenka Zalokar Divjak – Vzgoja za empatijo
  3. Med šolskim letom: Šola za starše – po potrebi in željah razrednikov. Dogovor z razredniki glede na potrebe oddelkov. Izvajalci učitelji, razredniki, svetovalna služba ali zunanji izvajalci.
  4. 22. 3. 2018: Šola za starše malo drugače, ERASMUS + in UNESCO ASP MREŽA. Športno popoldne – pohod po Mlinarjevi poti – MLINI NEKOČ IN DANES.

VRTEC

1. Januar 2018: Darinka Matjašič: Meje – delavnice
  2. Februar 2018: Safe.si: Maja Vreča – Varna raba interneta in naprav
  3. 22. 3. 2018: Šola za starše malo drugače, ERASMUS + in UNESCO ASP MREŽA. Športno popoldne – pohod po Mlinarjevi poti – MLINI NEKOČ IN DANES.

MATIČNA ŠOLA

1. 11. 9. 2017 ob 16. 30 Safe.si (prvi roditeljski sestanek): Maja Vreča – Varna raba interneta in naprav
  2. 9. 11. 2017 ob 16. 30: dr. Zdenka Zalokar Divjak – Vzgoja za empatijo