Novo šolsko leto je kot bela knjiga, ki čaka, da jo bomo napolnili z novimi zgodbami, spoznanji in izkušnjami. Skupaj bomo gradili pot k znanju, razumevanju in osebnostni rasti. V ponedeljek, 2. 9. 2024 smo na podružnici sprejeli 3 nove prvošolce, šolo pa obiskuje 39 učencev od 1. do 5. razreda. Vsi skupaj bomo skrbeli, da bi učenci vstopali v razredno skupnost, ki bo prijateljska, povezana, empatična, spoštljiva in pozitivno naravnana. Starše in prvošolce je nagovorila ga. ravnateljica Janja Lesjak ter policist s Policijske postaje Šentjernej. Učiteljice podružnice Anka Blatnik Gorenc, Urška Zidar in Maja Avbar pa so z različnimi uvodnimi informacijami, aktivnostmi sprejele ostale učence. Vsi skupaj bomo gradili varno, spodbudno učno okolje in nadgrajevali učenčevo znanje.
Zapisala: Urška Picek
Foto: M. Avbar, N. Kotar, U. Zidar